Home > VOG > VOG
JO9-2G op de foto!

Verklaring omtrent Gedrag

Het Bestuur van V.V. Oudehaske neemt de veiligheid van de leden zeer serieus en heeft daarom, met instemming van de algemene ledenvergadering, besloten om vrijwilligers van 16 jaar of ouder, die direct of indirect contact hebben met minderjarigen, vragen om een Verklaring Omtrent Gedrag.

Dit betreft alle leiders, trainers, verzorgers, leden van de activiteitencommissie, wedstrijdsecretariaat en jeugdcommissieleden. Ook alle leden van het hoofdbestuur vragen een VOG aan. Per januari 2016 is dit traject opgestart. Uiteraard wordt van iedereen verlangd hier aan mee te werken. 

Lees hier het document over de Verklaring omtrent Gedrag

En hier vind je het document met daarin de gedragsregels

De documenten kun je vinden in het tabje 'VOG' en via deze link

 

Namens het bestuur,

Hans Hak

Voorzitter

 

Plaats reactie

Geachte bezoeker, met de mogelijkheid om op dit artikel uw reactie te geven stellen wij de regel dat u dit doet met respect naar de auteur en naar de lezers. De beheerder behoudt het recht om zonder toestemming of toelichting uw reactie te verwijderen. Door het plaatsen van uw reactie gaat u akkoord met deze regel.

Beveiligingscode
Vernieuwen